Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 24.07.2024
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Witamy

Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA
przy par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie
ul.Mariacka 20, 06-500 Mława

Administrator strony: Zbigniew Kowalski tel. 514 168 818
e-mail: zbyszekkowalski@autograf.pl
20 ROCZNICA WODY ŻYWEJ
kronika11 listopada 2023 roku w święto św. Marcina z Tours po mszy świętej dziękczynnej odbyło się uroczyste spotkanie Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA przy par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie. W spotkaniu uczestniczył opiekun kościelny Wspólnoty ks. Piotr Orliński oraz poprzedni opiekun ks. Marcin Niesłuchowski.
Ewangelizacja Warszawy 03-09-2023
kronikaEwangelizacja na Krakowskim Przedmieściu 3 września 2023 roku w Warszawie. W akcji wzięło udział 57 ewangelizatorów z warszawskiej Odnowy w Duchu Świętym pod przewodnictwem ks. Andrzeja Grefkowicza. W ewangelizacji uczestniczył przedstawiciel Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA w Mławie.
Ewangelizacja Warszawy 26-08-2023
kronikaEwangelizacja na bulwarze nadwiślańskim niedaleko warszawskiej Syrenki 26 sierpnia 2023 roku w Warszawie w par. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus. W akcji wzięło udział ok. 60 ewangelizatorów z warszawskiej Odnowy w Duchu Świętym pod przewodnictwem ks. Andrzeja Grefkowicza. W ewangelizacji uczestniczył przedstawiciel Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA z Mławy.
Zakończenie Kursu Formacji Ewangelizatorów
kronikaWe Wspólnocie Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA zakończył się Kurs Formacji Ewangelizatorów o charakterze rekolekcyjno-warsztatowym. Celem tych rekolekcji było przysposobienie członków Wspólnoty do dzieła ewangelizacji według słów Jezusa: "Idźcie i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest będzie zbawiony; kto nie uwierzy będzie potępiony" (Mk 16,15-16).
Ewangelizacja Lednicy 3-06-2023
kronikaW dniu 3 czerwca 2023 odbyła się ewangelizacja na Polach Lednickich. Akcję zorganizowali Ewangelizatorzy Lednicy. Jedną z par ewangelizatorów byli Henryka i Zbyszek. Połów dusz ludzkich był obfity. Mateusz, Izabella, Emilia, Eliza, Nikola, Nikola, Agata, Aleksandra, Milena, Martyna, Zuzanna i Oskar wyznali swymi ustami, z ufną wiarą w sercu, że Jezus jest Panem.
Ewangelizacja Talitha Kum 2023 w Warszawie
kronikaW dniach od 16 do 21 maja 2023 roku odbyła się coroczna ewangelizacja organizowana przez Wspólnotę Przymierze Miłosierdzia pod nazwą Misja Talitha Kum. W kilkudniowej akcji wzięli udział przedstawiciele mławskich wspólnot przyparafialnych w tym Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA przy par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie.
Kurs Formacja Ewangelizatorów 2023
kronikaWe Wspólnocie Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA rozpoczął się Kurs Formacji Ewangelizatorów o charakterze rekolekcyjno-warsztatowym. Celem tych rekolekcji jest przysposobienie członków Wspólnoty do dzieła ewangelizacji według słów Jezusa: "Idźcie i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest będzie zbawiony; kto nie uwierzy będzie potępiony" (Mk 16,15-16).
Spotkania WODY ŻYWEJ 2023
kronikaSpotkania Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 18.30, a kończą ok godziny 20.00 - 20.15. Spotkania poza częściami stałymi tak jak np. integracja przy czymś słodkim ("Słodka integracja") i modlitwa kerygmatyczna ma różny scenariusz np. dzielenie się Słowem Bożym, katechezy, adoracje, animacje, gry i zabawy, msze parafialne z oprawą wspólnotową. Naszym opiekunem kościelnym jest ks. Piotr Orliński, a liderem Kasia Miłobędzka. W tym artykule znajduje się galeria z wybranych spotkań z roku 2023.
Rekolekcje ewangelizacyjne cześć VII 05-12-2022
kronikaWspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA prowadzi od dnia 3 października 2022 roku swoje wewnętrzne cotygodniowe rekolekcje ewangelizacyjne. Na ostatnim VII spotkaniu w dniu 5 grudnia 2022 roku podjęto siódmy temat rekolekcyjny, który dotyczył wspólnoty z Bogiem i ludźmi.
Rekolekcje ewangelizacyjne cześć VI 21-11-2022
kronikaWspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA prowadzi od dnia 3 października 2022 roku swoje wewnętrzne cotygodniowe rekolekcje ewangelizacyjne. Na przedostatnim VI spotkaniu w dniu 21 listopada 2022 roku podjęto szósty temat rekolekcyjny, który dotyczył Trzeciej Osoby Boskiej - Ducha Świętego.
Rekolekcje ewangelizacyjne cześć V 14-11-2022
kronikaWspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA prowadzi od dnia 3 października 2022 roku swoje wewnętrzne cotygodniowe rekolekcje ewangelizacyjne. Na kolejnym spotkaniu w dniu 14 listopada 2022 roku podjęto piąty temat rekolekcyjny, który dotyczył uznania Jezusa Chrystusa jako swego jedynego Pana i Zbawiciela.
Strona 1 z 19 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.