Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 24.07.2024
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Ewangelizacja w Warszawie 09-10-2016
kronikaW dniu 9 października 2016 r. r. odbyła się ostatnia w tym roku ewangelizacja uliczna na Freta w Warszawie. Reprezentantem Wspólnoty Woda Żywa z Mławy był Zbigniew Ignacy Kowalski.

Deszcz trochę przeszkodził w ewangelizacji - akcja trwała tylko 1 godzinę. Razem z Małgosią przeprowadziliśmy 2 rozmowy. W pierwszym głoszeniu wobec Ewy i Kasi, tylko ta pierwsza uznała Jezusa za swojego Pana i Zbawiciela oraz poprosiła o modlitwę o dary Ducha Świętego. W drugiej rozmowie uczynił to Mikołaj, mimo jego zainteresowania satanizmem. Jego dziewczynie odeszła w trakcie głoszenia. Mikołaj nie podążył za nią lecz trwał na słuchaniu Dobrej Nowiny. Wyglądał tak jakby słowa Ewangelii "przyspawały" jego nogi do bruku! Nie chciał odejść. Duch Święty rozpoczął w nim dzieło przemiany duchowej.
Jak zwykle, podczas akcji nie brakowało poruszających scenek pantomimicznych oraz wsparcia modlitewnego ze strony osób wspomagających modlitwą głosicieli Dobrej Nowiny. Akcją kierował ks. Andrzeja Grefkowicz.Zdjęcia z ewangelizacji: zobacz

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.