Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 25.07.2024
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Msza w Kowalewie 21_10_2007
kronikaW dniu 21 października w Domu Dziecka w Kowalewie odbyła się kolejna comiesięczna msza święta w intencji mieszkańców tego domu. Po raz drugi mszę celebrował ks. Artur Kowalczyk wikariusz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Mławie, który zgodził się poza swoimi normalnymi obowiązkami parafialnymi na odprawianie mszy świętych w tym Domu. Eucharystia odprawiana będzie regularnie raz w miesiącu. Przed mszą dzieci i młodzież ma możliwość skorzystania z sakramentalnej spowiedzi.
Wspólnota Woda Żywa wykonała oprawę muzyczną i liturgiczną. Dorota Pawlikowska i Łucja Ejsmont poza tą pomocą w sprawowaniu Eucharystii spotkały się z wychowankami na rozmowie i wspólnym śpiewaniu piosenek, aby jak mówi św. Paweł, "ich serca doznały pokrzepienia, aby zostali w miłości pouczeni, ku osiągnięciu całego bogactwa pełni zrozumienia, ku głębszemu poznaniu tajemnicy Boga - to jest Chrystusa" (Kol 2,2).

Od dwóch tygodni działa w tej placówce Diakonia Młodzieżowa Wspólnoty WODA ŻYWA, która spotyka się na cotygodniowej modlitwie w każdy piątek. Animatorem tej diakoni jest Joanna Chrzczon (więcej informacji w wiadomościach na stronie głównej). Opiekunem diakoni jak i całej Wspólnoty Ewangelizacyjnej jest ks. Zbigniew Paweł Maciejewski.
W galerii zdjęć można obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia. Galeria
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.