Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 25.07.2024
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Ela Szymańskan odeszła do Pana
kronika4 czerwca 2021 roku zmarła członkini Wspólnoty Ewangelizacyjnej Ela Szymańska. Miała 74 lata. Należała do Wspólnoty od samego początku czyli od 2003 roku. Udzielała się również wiernie w parafii Matki Bożej Królowej Polski w różnych posługach. Należała i działała we wspólnotach przyparafialnych różańcowych.

We Wspólnocie WODA ŻYWA przechodziła różne rekolekcje i kursy ewangelizacyjne. Potem czynnie angażowała się w prowadzenie i organizację różnych kursów, a szczególnie w rekolekcjach dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

Zawsze też można było liczyć na jej wytrwałą modlitwę. Była jak ta ewangeliczna prorokini Anna, która "Nie rozstawała się ze świątynią, służąc Bogu w postach i modlitwach dniem i nocą...sławiła Boga i mówiła o Nim wszystkim". Była dobrym apostołem Jezusa Chrystusa.

Ciesz się Eluniu teraz swym przebywaniem ze swym Oblubieńcem w Niebie i nie zapominaj o nas, abyśmy wypełnili Bożą wolę - dzieło ratowania dusz ludzkich przez trudy ewangelizacji świata.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.