Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 25.07.2024
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Dzień Skupienia 16-10-2021
kronikaW dniu 16 października 2021 roku odbył się dzień skupienia Wspólnoty Ewangelizacyjne WODA ŻYWA w par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie. Konferencje przygotował i mszę św. odprawił ks. Marcin Niesłuchowski - opiekun kościelny naszej Wspólnoty. Pięknym i wzruszającym świadectwem spotkań z Janem Pawłem II podzielił się również ks. dr Artur Janicki, który przez 9 lat studiował i doktoryzował się w Rzymie w latach pontyfikatu Papieża Polaka.

Jednak w centrum tych krótkich rekolekcji był Jezus. To On nas zaprosił, abyśmy wyciszyli się, opuścili zgiełk codzienności i przylgnęli do Jego Najświętszego Serca jak jak dzieci do swego Ojca. Jezus pragnął abyśmy jeszcze raz usłyszeli od Niego: "Kocham cię, jesteś Moim ukochanym synem/córką". W ciszy w trakcie adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie wiele padło podobnych słów, które pojawiały się w naszych sercach.

W przerwach delektowaliśmy się wypiekami naszej dzisiejszej solenizantki Jadzi oraz ciastem od mamy Piotra. Na zakończenie zjedliśmy wspólny obiad. Tak więc, do domów wróciliśmy syci na duszy i ciele.

Chwała Panu!


Zdjęcia z dnia skupienia zobacz


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.