Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 16.08.2022
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Biblia dla Chin
informacjeAkcja pod nazwą BIBLIA DLA CHIN zatacza coraz większe kręgi. Do tej pory zebrano pieniądze na 1006 biblii. Większa część tych pieniędzy na wydrukowanie biblii pochodzi z parafii Matki Bożej Królowej Polski, ale coraz więcej funduszy napływa z innych parafii, wspólnot i osób indywidualnych. Według szacunków w Chinach może być nawet kilkadziesiąt milionów chrześcijan. Większość musi ukrywać się z wiarą w podziemiu.
Pomysłodawcą i koordynatorem akcji jest ks. Zbigniew Paweł Maciejewski. Ks. Zbigniew wspomagany jest przez młodzież oazową ze wspólnoty ,,Powstań Jeruzalem”. Pieniądze będą przekazane działającej w Hongkongu protestanckiej organizacji misyjnej Revival Chinese Ministries International ( Link ), która zajmuje się m.in. drukowaniem i dostarczaniem Biblii na terytorium Chin. Założono parafialne subkonto, gdzie mogą wpływać wpłaty, jest też serwis „Biblia dla Chin”( Link ) – gdzie znajdują sie wszelkie informacje dotyczące akcji.
Rok temu Wspólnota WODA ŻYWA nawiązała kontakt z katolicką wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym w Hong-Kongu ( Link ). Akcja pomocy dla tej wspólnoty katolickiej nie jest na razie rozwijana ze względu na niebezpieczeństwo prześladowań ze strony władz chińskich.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.