Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 25.07.2024
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Rekolekcje ewangelizacyjne część II 10-10-2022
kronikaWspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA prowadzi od dnia 3 października 2022 roku swoje wewnętrzne cotygodniowe rekolekcje ewangelizacyjne. Na kolejnym spotkaniu w dniu 10 października 2022 roku podjęto drugi temat rekolekcyjny, który dotyczył grzechu człowieka.


Powyższy temat przedstawiła Joanna Chrzczon, a podsumowanie poprowadził organizator rekolekcji i opiekun kościelny Wspólnoty ks. Piotr Orliński.


Treścią rekolekcji jest kerygma apostolska znana z nowotestamentowych Dziejów Apostolskich i Nauczania Kościoła Katolickiego. Grafiki pochodzą z książki SŁOWO ŻYCIA (Michalineum 2020), a schemat spotkań podobny jest do Kursu Alfa oraz Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy (REO).Ciąg dalszy modlitwy kerygmatycznej:

Punkt drugi :Grzech:

"...My jednak nie zawsze odpowiadamy miłością na Twoja miłość. Nie zawsze kochamy Cię z całej duszy, serca, rozumu i wszystkich sił. Nie zawsze chodzimy Twoimi drogami, lecz biegamy za swymi pożądaniami, bożkami tego świata. Nie zawsze jesteśmy Ci wierni, nie zawsze wypełniamy Twoją wolę, nie zawsze jesteśmy Ci oddani. To grzech który sprowadza śmierć życia Bożego w nas..."Zdjęcia z rekolekcji: zobacz

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.