Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 25.07.2024
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Rekolekcje ewangelizacyjne cześć V 14-11-2022
kronikaWspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA prowadzi od dnia 3 października 2022 roku swoje wewnętrzne cotygodniowe rekolekcje ewangelizacyjne. Na kolejnym spotkaniu w dniu 14 listopada 2022 roku podjęto piąty temat rekolekcyjny, który dotyczył uznania Jezusa Chrystusa jako swego jedynego Pana i Zbawiciela.


Powyższy temat przedstawiła Dorota Pawlikowska. Aktywizację w ramach tego tematu przeprowadził opiekun kościelny ks. Piotr Orliński oraz Katarzyna Miłobędzka.


Treścią rekolekcji jest kerygma apostolska znana z nowotestamentowych Dziejów Apostolskich i Nauczania Kościoła Katolickiego. Grafiki pochodzą z książki SŁOWO ŻYCIA (Michalineum 2020), a schemat spotkań podobny jest do Kursu Alfa oraz Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy (REO).Ciąg dalszy modlitwy kerygmatycznej:
Punkt piąty: Jezus jest Panem:
"...Ja Tobie teraz powierzam swoje życie. Ty jesteś moim jedynym Panem i Zbawicielem. Oddaję Ci moje ciało i duszę, rozum i wolną wolę. Jestem Twoją własnością i do Ciebie pragnę należeć całkowicie. Nie chcę już iść drogą moich pożądań. Pragnę być z Tobą teraz i w wieczności...."Zdjęcia z rekolekcji: zobacz

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.