Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 24.07.2024
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Kurs Filipa Mława 14-16.12.2007
kronikaW dniach od 14 do 16 grudnia Wspólnota Woda Żywa z naszej parafii przeprowadziła rekolekcje Kurs Filipa dla kandydatów do Bierzmowania z parafii Świętej Rodziny. W kursie wzięło udział ok 40 młodych ludzi pod opieką ks. Sebastiana Krupniewskiego. W prowadzeniu rekolekcji wzięli udział księża z parafii Matki Bożej Królowej Polski: ks. Zbigniew Paweł Maciejewski i ks. Artur Kowalczyk.
Jak zwykle rekolekcje te były spotkaniem nie tylko z braćmi i siostrami w wierze ale spotkaniem z samym Zbawicielem poprzez głoszone Słowo Boże, przez modlitwę, przez wspólnotowe aktywnośći, przez dzielenie się wiarą, przez odkrywanie Jezusa w Kościele.
Nie tylko był to czas poznawania Chrystusa ale czas świadomego uznania Go jako swej osobistej Drogi, Prawdy i Życia. Dla wielu osób rekolekcje te były odpowiedzą na najgłębsze pragnienia ich serc. Otwarcie się na działanie Ducha Świętego wzbudziło chęć prowadzenia innych do Boga i głębszego przeżywania wiary we Wspólnocie Kościoła.
Niech Pan pobłogosławi te dążenia w tych którzy przechodzili te rekolekcje i tych którzy je prowadzili ”aby we wszystkim był uwielbiony Bóg przez Jezusa Chrystusa” (1 P 4,11)
Galeria zdjęć z rekolekcji: Galeria


Filmik z nauczania Marty o wspólnocie w trakcie rekolekcji


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.