Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 16.08.2022
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Woda Żywa w Głosie Mławy
informacjeNa stronie internetowej Głosu Mławy ukazał się artykuł dotyczący naszej Wspólnoty. Oto treść artykułu:

"Działająca przy mławskiej parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski Wspólnota Ewangelizacyjna Woda Żywa rozpoczęła nowy sezon działalności. Zaprasza wszystkich chętnych na cotygodniowe spotkania.

Sezon 2012/2013 Woda Żywa rozpoczęła mszą św. w kaplicy przy kościele pw. Ducha Świętego na Os. Książąt Mazowieckich. Celebrował ją w czwartek 13 września nowy opiekun kościelny wspólnoty ks. Piotr Smoliński, od niedawna wikariusz parafii pw. MBKP (jego poprzednik, ks. Piotr Gątarek, decyzją biskupa rozpoczął posługę kapłańską w Karniewie). I to właśnie w czwartki – nie, jak wcześniej, w poniedziałki – spotykają się teraz co tydzień członkowie wspólnoty. Do sali Laurowej plebanii przy ul. Mariackiej 20 przychodzą o 18.45, by modlić się, rozmawiać o Bogu oraz dzielić się ze sobą codziennymi radościami i troskami.

- Zapraszamy na nasze spotkania wszystkich, którzy chcą poznać i pokochać Jezusa oraz pójść za Nim – zachęca lider wspólnoty Katarzyna Miłobędzka. Przyjść może każdy, bez względu na wiek czy sytuację życiową. – Mamy różne grupy, począwszy od małych dzieci i młodzieży, przez osoby w sile wieku, aż po emerytów – mówi lider. Dodaje, że są wśród nich osoby z różnych środowisk, które dzięki panującej na spotkaniach serdecznej atmosferze, czują się we wspólnocie jak w rodzinie – i tak jak w rodzinie, mogą liczyć na wsparcie w różnych życiowych rozterkach.

Więcej informacji o Wodzie Żywej – w tym kronikę dotychczasowej działalności – można znaleźć na stronie internetowej www.woda.natan.pl"

Artykuł na stronie internetowej Głosu Mławy można przeczytać pod adresem:Głos Mławy
17.09.2012
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.