Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 24.07.2024
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Kurs "Chłopiec z chlebami"
kronikaW dniach od 16 d0 18 lutego odbył się kurs "Chłopiec z chlebami". Uczestnikami rekolekcji byli w większości członkowie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym NAZARET oraz Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA oraz nieliczne osoby spoza tych wspólnot.
Kurs miał charakter wspólnotowy i miał za cel odnalezienie się we wspólnocie Kościoła. Każdy uczestnik miał poczuć się jak ten tytułowy chłopiec, który przyniósł 5 chlebów i 2 ryby, aby Jezus mógł rozmnożyć je i nakarmić tłumy.
Cel ten realizowany był poprzez utożsamienie się ze wspólnotą i wzięcia za nią odpowiedzialność. Następnie odkrycie, że jest się wezwanym i wybranym przez Jezusa, zobaczenie swoich talentów i być za nie wdzięcznym Bogu, otwarcie się na nowe życie w Chrystusie i przyjęcie tego życia, odkrycie potrzeby wspólnoty, przyjęcie nowych ról we wspólnocie, poznanie najważniejszych elementów spotkania wspólnotowego.
Rekolekcje przeprowadziły Ania, Janka i Maria ze Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej "Umiłowanego Ucznia". Obejrzyj Galerię zdjęć
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.