Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 24.07.2024
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Spotkanie w Bogurzynie
kronikaPierwsze z wakacyjnych spotkań Wspólnoty Ewangelizacyjnej Woda Żywa za nami. Na modlitwę, rozmowę i zabawę zaprosił do siebie do Kowalewa członków grupy i przyjaciół w niej niezrzeszonych Michał Markiewicz. Dobry humor i pogoda dopisały.

Spotkanie zaplanowano pierwotnie na sobotę 13 lipca, jednak ze względu na udział gospodarza w akcji Przystań Miłosierdzie (patrz: s. 5) zostało przesunięte na kolejny tydzień. Do Kowalewa (gm. Wiśniewo) zjechała wówczas nie najmniejsza delegacja Wody Żywej oraz całkiem sporo osób do wspólnoty (jeszcze?) nienależących.
Gdy już goście Michała nacieszyli nieco oczy roztaczającymi się wokół pięknymi widokami, przystąpili do wspólnej modlitwy przy akompaniamencie - jakże by inaczej - gitarowym. Były i momenty wzruszenia, i nieskrępowanej Bożej radości.
Swoimi codziennymi życiowymi doświadczeniami każdy mógł się podzielić przy posiłku. Na stole nie zabrakło niedawno złowionych pieczonych ryb, gorących kiełbasek, ogórków, ciast i napojów. Unoszące się na wietrze aromaty mile łechtały nozdrza i podniebienia. A gdy już każdy się posilił i nabrał energii, przyszedł czas na wesołe zabawy ruchowe.
Kolejne spotkanie Wody Żywej - już w sali Laurowej - zaplanowano na poniedziałek 19 sierpnia (godz. 19.00).

Krzysztof Napierski

Zdjęcia ze spotkania: zobacz


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.