Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 28.01.2022
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Kursy Filipa w Dąbrowie 24-25 maj 2014
kronika Szesnaścioro młodych uczestników kursu Filip spotkało się w Domu Miłości Ojca w Dąbrowie, by poznać, pokochać i naśladować Jezusa. Większość z nich uznała go oficjalnie swoim Panem i Zbawicielem. Rekolekcje odbywały się w weekend 24-25 maja.
Kurs Filip dla młodzieży poprowadzili członkowie Wspólnoty Ewangelizacyjnej Woda Żywa z Mławy. W skład ekipy prowadzącej wchodzili: ks. Piotr Smoliński, Katarzyna Miłobędzka, Dorota Pawlikowska, Joanna Chrzczon, Krzysztof Napierski i Zbigniew Kowalski.
Młodzi uczestnicy, słuchając wygłaszanych katechez, przyglądając się prezentowanym przez animatorów działaniom i samemu w nich uczestnicząc, czytając Pismo Święte, śpiewając i bawiąc się, odkrywali wspaniałe owoce Bożej Miłości. Dowiedzieli się o wielkiej ofierze Jezusa, zwyciężającej zniewalający człowieka grzech, o konieczności zawierzenia się Jezusowi oraz nawrócenia, mocy działania Ducha Świętego znaczeniu wspólnoty Kościoła w życiu człowieka. Prawie wszyscy przyjęli Jezusa jako swego Pana i Zbawiciela. Mszę św. specjalnie dla „Filipowiczow” odprawił w sobotę opiekun WŻ ks. Piotr Smoliński. Wcześniej przez 2 godziny spowiadał młodych uczestników kursu. W niedzielę wzięli oni udział w mszy parafialnej.

Krzysztof Napierski


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.