Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 24.07.2024
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Drugie rekolekcje dla bierzmowanych w Św.Rodzinie
kronikaNa zaproszenie proboszcza ks. kan. Sławomira Kowalskiego proboszcza parafii Świętej Rodziny w Mławie Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ZYWA przeprowadziła rekolekcje pn. Kurs Filipa. Odbył się on w dniach 17 do 19 października 2014 r. i był drugim z kolei Kursem dla młodzieży przygotowującej sie do sakramentu bierzmowania w tym roku. Pierwszy odbył sie tydzień wcześniej. W sumie Woda Żywa przeprowadziła siedem kursów Filipa dla parafii Świętej Rodziny z czego sześć dla młodzieży a jeden dla wszystkich (2004).


Na ostatnim Kursie Filipa posługę duszpasterska i rekolekcyjną pełnił ks. kan. Sławomir Kowalski oraz opiekun kościelny Wspólnoty Woda Żywa ks. Piotr Smoliński.


W kursie uczestniczyło 11 młodych ludzi, którzy przez cały czas trwania rekolekcji bardzo aktywnie angażowali się w rozliczne zajęcia i aktywizacje. Większość z nich postanowiła pójść przez życie z Jezusem zawierzając Mu siebie samych, przyjmując moc i dary Ducha Świętego. Dowodem na to, że Jezus stał się dla nich Przyjacielem był stwierdzenie, które padło z ich ust, że Pan Bóg jest spoko :)


Też tak uważam :)Zdjęcia z ewangelizacji: zobacz


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.