Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 24.07.2024
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Ewangelizacja w Warszawie 11-10-2015
kronikaW dniu 11 października 2015 r. odbyła się ostatnia w tym roku ewangelizacja uliczna na ulicy Freta. Ewangelizatorzy z wielu wspólnot warszawskich pod kierunkiem ks. Andrzeja Grefkowicza posługiwali Słowem, świadectwem, pantomimą, śpiewem i tańcem, aby wszyscy ludzie otworzyli drzwi swego serca Chrystusowi jak zapisano na banerze ewangelizatorów.

Przedstawiciel Wspólnoty WODA ŻYWA z Mławy – Zbyszek Kowalski głosił Dobra Nowinę razem z Darkiem. W trakcie 3 rozmów-głoszeń zwiastowano Ewangelię 5 osobom. 2 osoby wyznały, że Jezus jest ich Panem i postanowiły z miłości do Niego pójść z Nim przez całe swoje życie. W pozostałych trzech osobach zasiane Słowo Boże oczekiwać będzie na swój wzrost w innym czasie i w innym miejscu. Wśród tych osób to nasi prawosławni bracia w wierze z Australii: Edwin i Andrew. Jak zwykle w takich sytuacjach przydało się anglojęzyczne wydanie katolickiej Biblii: New American Bible (NAB).

Ze względu na zimno, zapadający mrok i niewielka ilość przechodniów akcja trwała nieco krócej (1,5h). Następne ewangelizacje uliczne na warszawskiej Starówce dopiero za rok.

Zdjęcia z ewangelizacji: zobacz

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.