Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 16.08.2022
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Kurs Filipa w Augustowie 28-30.08.2015
kronikaW dniach od 28 do 30 sierpnia 2015 r. w siedzibie Fundacji Cordis w Augustowie odbyły się rekolekcje pod nazwa „Kurs Filipa dla Małżeństw”. Juz po raz piaty Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA przeprowadziła rekolekcje w Diecezji Ełckiej, w tym po raz trzeci gościła w Domu Serc na zaproszenie Prezesa Fundacji ks. Mariana Miklaszewskiego.
Przystanek Jezus 2015
kronikaZakończył się kolejny Przystanek Jezus. To był mój 11 Przystanek. Ewangelizacja to swoista sztuka walki duchowej, w której głosiciel nie używa oręża żołnierskiego lecz mocy Bożej. Na Przystanku Woodstock toczą się najcięższe walki z mocami ciemności (działanie sekt, nieustanny hałas, niemoralne i czasami satanistyczne teksty, narkotyki, alkohol, sex, itp.). My ewangelizatorzy nie walczymy przeciwko ludziom, nie "przeciwko ciału i krwi" (Ef 6,12) lecz przeciw zbuntowanym aniołom oraz przeciw "pierwiastkom duchowym zła" (Ef 6,12) w ludzkich sercach.
Ewangelizacja w Warszawie 21.06.2015
kronikaW dniu 21 czerwca 2015 r. odbyła się druga w tym sezonie ewangelizacja uliczna na Freta w Warszawie. Pierwszą tegoroczną akcję zorganizowano w niedzielę 24 maja.
Postaw na Jezusa
kronikaW sali Laurowej młodzi członkowie i sympatycy Wody Żywej brali udział w kolejnym turnieju wiedzy religijnej zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Prowadzony przez wicelidera wspólnoty Krzysztofa Napierskiego turniej „Postaw na Jezusa” był wzorowany na popularnym programie telewizyjnym „Postaw na milion”.
Ewangelizatorzy Lednicy 2015
kronikaW dniu 6 czerwca na polach lednickich odbyła się ogólnopolska inicjatywa ewangelizacyjna pn. „Ewangelizatorzy Lednicy”. Wzięło w niej udział ponad 50 ewangelizatorów z całego kraju. Przedstawiciele Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA przyjechali na akcje do Lednicy razem z wycieczką parafialną z ks. Piotrem na czele.
III Kongres Nowej Ewangelizacji
kronikaTematem III Ogólnopolskiego Kongresu Nowej Ewangelizacji, który odbył się 28-31 maja 2015 roku w Skrzatuszu niedaleko Piły była ewangelizacja środowisk wiejskich. Kongres ukazał szerokie spektrum nie tylko problemów, ale również sukcesów towarzyszących nowej ewangelizacji na terenach wiejskich.
Ewangelizacja w Warszawie 24 maj 2015
kronikaW dniu 24 maja 2015 odbyła się pierwsza tegoroczna ewangelizacja uliczna w Warszawie. Jak zawsze kilkudziesięciu ewangelizatorów ze Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym po kierunkiem ks. Andrzeja Grefkowicza przyjechało na ul. Freta w Warszawie, aby głosić światu Dobra Nowinę.
Ewangelizacja na Juwenaliach 8-05-2015
kronikaW dniu 8 maja 2015 odbyła się ewangelizacja na Juwenaliach w Warszawie. Dzieło ewangelizacyjne zorganizowała Wspólnota Akademicka. Pomysłodawcą i głównym organizatorem była Ania Krupa, uczestniczka Kursu Pawła w Mławie w lipcu 2014 r.
Rekolekcje dla młodzieży
kronikaW dniach od 6 do 8 lutego w par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie, Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA przeprowadziła KURS FILIPA DLA MŁODZIEŻY poniżej 19 roku życia. Na zdjęciu obok Joanna w trakcie głoszenia Dobrej Nowiny.
Drugie rekolekcje dla bierzmowanych w Św.Rodzinie
kronikaNa zaproszenie proboszcza ks. kan. Sławomira Kowalskiego proboszcza parafii Świętej Rodziny w Mławie Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ZYWA przeprowadziła rekolekcje pn. Kurs Filipa. Odbył się on w dniach 17 do 19 października 2014 r. i był drugim z kolei Kursem dla młodzieży przygotowującej sie do sakramentu bierzmowania w tym roku. Pierwszy odbył sie tydzień wcześniej.
Rekolekcje dla bierzmowanych
kronikaW dniach od 10 do 12 października 2014 r. w parafii Świętej Rodziny w Mławie odbył się Kurs Filipa dla młodzieży przygotowującej sie do sakramentu bierzmowania. Na zaproszenie proboszcza ks. kan. Sławomira Kowalskiego rekolekcje przeprowadziła Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ZYWA z Mławy.
Strona 9 z 17 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.