Strona Główna · Katechezy, artykuły · Film DOBRA NOWINA · Film GOOD NEWS · Linki 16.08.2022
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
KERYGMA Podręcznik Ewangelizatora
SŁOWO ŻYCIA - książka
Film DOBRA NOWINA
Film GOOD NEWS
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Świadectwa
Filmiki ewangelizacyjne
Szukaj
Deszczowa ewangelizacja - Warszawa 24 sierpień 2014
kronikaW dniu 24 sierpnia 2014 odbyła sie trzecia w tym roku ewangelizacja uliczna w Warszawie na ul. Freta przed kościołem Świętego Ducha. Tym razem ewangelizacja była również zakończeniem kursu dla ewangelizatorów pn. Pierwsze Słowo organizowanego przez Centrum Formacyjne Wieczernik w Magdalence.
Przystanek Jezus
Na przystanku Jezus w tym roku ewangelizowało prawie 800 ewangelizatorów. Ci uczniowie – misjonarze spotkali się z tysiącami rówieśników na Polu Woodstocku, aby opowiedzieć im historię swego życia. Bohaterem tej historii jest zmartwychwstały Jezus. Znów zawiązały się setki przyjaźni. Wielu młodych z Woodstocku skorzystało z sakramentu spowiedzi. Ci zapragnęli nowego, dobrego początku w swym życiu.
Kurs Pawła w Mławie 19-27 lipiec 2014
kronikaW dniach 19-27 lipca 2014 w par. Matki Bożej Królowej Polski odbyły się rekolekcje pod nazwą KURS PAWŁA. Rekolekcję przeprowadziła Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA wraz z ks. Piotrem Smolińskim. Specjalnym gościem w ekipie posługującej był ks. Arkadiusz Czubakowski
Ewangelizacja w Warszawie 22 czerwiec 2014
W dniu 22 czerwca 2014 odbyła się druga tegoroczna ewangelizacja uliczna w Warszawie. Jak zawsze kilkudziesięciu ewangelizatorów ze Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym po kierunkiem ks. Andrzeja Grefkowicza przyjechało na ul. Freta w Warszawie, aby głosić światu Dobra Nowinę.
Kurs Filiipa w Mławie 2014
W dniach 30 maja - 1 czerwca 2014 wspólnota "Woda Żywa" prowadziła rekolekcje - Kurs "Filip" dla grupy 36 kandydatów do bierzmowania z parafii św. Jana Kantego w Mławie. Fotorelację z kursu można obejrzeć w galerii zdjęć: zobacz

Kursy Filipa w Dąbrowie 24-25 maj 2014
kronika Szesnaścioro młodych uczestników kursu Filip spotkało się w Domu Miłości Ojca w Dąbrowie, by poznać, pokochać i naśladować Jezusa. Większość z nich uznała go oficjalnie swoim Panem i Zbawicielem. Rekolekcje odbywały się w weekend 24-25 maja.
Kurs Filipa w par. NSJ w Augustowie
kronikaW dniach od 10 do 12 stycznia na zaproszenie par. Najświętszego Serca Jezusa w Augustowie odbył się Kurs Filipa przeprowadzony przez Wspólnotę Ewangelizacyjna WODA ŻYWA. Z ramienia Wspólnoty prowadzącymi te rekolekcje byli : Dorota Pawlikowska, Joanna Chrzczon, Grzegorz Dzikowski, Mateusz Miklaszewski (członek Oazy Rodzin z Augustowa) i Zbigniew Kowalski (koordynator kursu). Zespół głoszący rekolekcje wraz z wspomagającymi księżmi augustowskiej parafii przekazywali wiarę słowem i przykładem grupie 15 mężczyzn z par. Najświętszego Serca Jezusa w Augustowie.
10-lecie Wody Żywej
kronika Kameralną – ale bardzo uduchowioną – mszą św. w kaplicy mławskiego kościoła pw. Ducha Świętego oraz pełną słodkości agapą w sali Laurowej parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski członkowie Wspólnoty Ewangelizacyjnej Woda Żywa świętowali jej dziesięciolecie. Uroczystości zorganizowano w czwartek 7 listopada, czyli dokładnie dziesięć lat od dnia powołania przez ówczesnego proboszcza mławskiej parafii pw. MBKP Wiesława Gutowskiego wspólnoty ewangelizacyjnej (wtedy jeszcze nie nosiła nazwy Woda Żywa).
II Kongres Nowej Ewangelizacji
Zakończył się II Kongres Nowej Ewangelizacji. Według słów bp Grzegorza Rysia, przewodniczącego Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji przy Komisji Duszpasterstwa Episkopatu Polski kluczowym pojęciem w nowej ewangelizacji jest "nawrócenie pastoralne", czyli wyjście na zewnątrz swojej wspólnoty - rozumianej także jako parafia - z misją. Taki był motyw przewodni II Kongresu Nowej Ewangelizacji 19 - 22 września w Warszawie.
Ewangelizacja w Warszawie 8.09.2013
kronikaW dniu 8 września 2013 odbyła się piąta tegoroczna ewangelizacja uliczna w Warszawie. Jak zawsze kilkudziesięciu ewangelizatorów ze Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym po kierunkiem ks. Andrzeja Grefkowicza przyjechało na ul. Freta w Warszawie, aby głosić światu Dobra Nowinę.
Spotkanie w Bogurzynie
kronikaPierwsze z wakacyjnych spotkań Wspólnoty Ewangelizacyjnej Woda Żywa za nami. Na modlitwę, rozmowę i zabawę zaprosił do siebie do Kowalewa członków grupy i przyjaciół w niej niezrzeszonych Michał Markiewicz. Dobry humor i pogoda dopisały.
Strona 10 z 17 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.