Waldek Szymański odszedł do Pana
Dodane przez Zbigniew Kowalski dnia 15.11.2020
11 listopada 2020 r. odszedł do Domu Ojca Waldek Szymański (44 l.) ewangelizator i wieloletni członek Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA. Waldek wraz swą żoną Anią i jej siostrą Olimpią uczestniczył wraz ze Wspólnotą w wielu rekolekcjach i kursach nowej ewangelizacji nie tylko jako uczestnik ale również jako jedna z osób prowadzących.

Rozszerzona zawartość newsa
11 listopada odszedł do Domu Ojca Waldek Szymański (44 l.) ewangelizator i wieloletni członek Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA. Waldek wraz swą żoną Anią i jej siostrą Olimpią uczestniczył wraz ze Wspólnotą w wielu rekolekcjach i kursach nowej ewangelizacji nie tylko jako uczestnik ale również jako jedna z osób prowadzących. W spotkaniach WODY ŻYWEJ uczestniczyły również ich dzieci: Agnieszka i Madzia.

Waldka zapamiętałem jako troskliwego ojca swej rodziny i bardzo uczynnego kolegę ze Wspólnoty chętnie angażującego się we wszelkie przedsięwzięcia wspólnotowe. Był bardzo oddany Bogu i Kościołowi. Emanował z niego pokój, łagodność, uprzejmość, dobroć i miłość. Zawsze był uśmiechnięty i radosny. Zapamiętałem go takim jak na tym zdjęciu z rekolekcji wspólnotowych prowadzonych przez ks. Zbigniewa Maciejewskiego w lipcu 2005 roku w sanktuarium w Studziance. Od prawej: Waldek trzymający na rękach córeczkę Agnieszkę, jego żona Ania, Dorota i ks. Zbigniew.


Niech Bóg da ci Waldku, radość Nieba i wieczne szczęście!