Rekolekcje dla młodzieży
Dodane przez Zbigniew Kowalski dnia 19.01.2015
W dniach od 6 do 8 lutego w par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie, Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA przeprowadziła KURS FILIPA DLA MŁODZIEŻY poniżej 19 roku życia. Na zdjęciu obok Joanna w trakcie głoszenia Dobrej Nowiny.
Rozszerzona zawartość newsa
W dniach od 6 do 8 lutego w par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie, Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA przeprowadziła KURS FILIPA DLA MŁODZIEŻY poniżej 19 roku życia.
W rekolekcjach wzięło udział 10 młodych osób, w tym głównie młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania i młodzież z Domu Dziecka w Kowalewie.
W trakcie Kursu część młodzieży należąca do Wspólnoty WODY ŻYWEJ wzięła udział w ekipie nauczającej. Dawała świadectwo swej wiary. To umocniło wiarę zarówno w tych, którzy byli uczestnikami kursu, jak i w tych którzy nauczali oraz w nich samych. Tu sprawdziło się znane powiedzenie, że wiara się umacnia gdy jest przekazywana.
Opiekunem rekolekcji i osobą współprowadzącą rekolekcje był. ks. Jacek Marciniak, który posługiwał wobec uczestników poprzez nauczania, sprawowanie sakramentu pokuty oraz przez sprawowanie Eucharystii.
Bogu niech będą dzięki za 3 piękne dni wspólnego przeżywania Bożej miłości we wspólnocie Kościoła.

Zdjęcia z rekolekcji: zobacz