Ewangelizatorzy Lednicy 2015
Dodane przez Zbigniew Kowalski dnia 18.06.2015
W dniu 6 czerwca na polach lednickich odbyła się ogólnopolska inicjatywa ewangelizacyjna pn. „Ewangelizatorzy Lednicy”. Wzięło w niej udział ponad 50 ewangelizatorów z całego kraju. Przedstawiciele Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA przyjechali na akcje do Lednicy razem z wycieczką parafialną z ks. Piotrem na czele.
Rozszerzona zawartość newsa
W dniu 6 czerwca na polach lednickich odbyła się ogólnopolska inicjatywa ewangelizacyjna pn. „Ewangelizatorzy Lednicy”. Wzięło w niej udział ponad 50 ewangelizatorów z całego kraju. Koordynatorami rekolekcji poprzedzających akcję i całej akcji byli Zuzanna i Adam.

Przedstawiciele Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA przyjechali na akcje do Lednicy razem z wycieczką parafialną z ks. Piotrem na czele. Upalna pogoda nie przeszkodziła ewangelizatorom. Umożliwiła głosić Dobrą Nowinę do młodzieży , która skryła się przed upałem w lasku okalającym pole.

Moim pierwszym partnerem w ewangelizacji był o. Krzysztof – dominikanin, jeden z współorganizatorów tego dzieła apostolskiego. Potem ewangelizowałem z Magdą z gnieźnieńskiej wspólnoty Odnowy. Osiem osób, wobec których głosiliśmy orędzie zbawienia postanowiło zawierzyć Jezusowi i iść z Nim przez całe swoje życie Jego drogą. To najwspanialsze chwile w ewangelizacji, gdy głosiciele Dobrej Nowiny odkrywają Jezusa w osobach ewangelizowanych i cieszą się wspólnie Jego miłością.

Na zakończenie dnia przyłączyliśmy się do uczestników spotkania lednickiego i po mszy oraz przejściu przez symbol chrześcijańskiej wiary – rybę, powróciliśmy do Mławy.


Zdjęcia z ewangelizacji: zobacz